مطالب مرتبط:

تور جهانی بازیگر سرشناس برای معرفی آلبومش

بازیگر برنده اسکار با وسایل مختلف از هوایی گرفته تا قطار و اتومبیل راهی نقاط مختلف آمریکا شد تا جدیدترین آلبوم گروهش را از نیویورک تا لس آنجلس به هوادارانش معرفی کند. ...

ذهنیت من جنگیدن برای سقوط نکردن نیست/ روز به روز کارشکنی کردند

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: با شرایطی که تیم ما دارد و مشکلات موجود ماندن تیم ما در لیگ برابری می کند با قهرمانی.

من لیستی به باشگاه نداده ام/ ابراهیم زاده: امسال سپاهان به آرزوهایش می رسد

سرمربی سپاهان ابراز امیدواری کرد تا این تیم در سال 97 به آرزوهای خود برسد.

رهبر انقلاب: احتیاج به «تعمیر قلب» داریم

بیانات رهبر انقلاب در دیدار با جمعی از کارگزاران نظام منتشر شد.

شورای اتحادیه اروپا تحریم های خود علیه ایران را یک سال دیگر تمدید کرد

شورای اتحادیه اروپا در بیانیه ای اعلام کرد که تحریم های خود را علیه ایران به مدت یک سال دیگر و تا 13 آوریل 2019 تمدید می کند.

اطلاعیه سپیدرود: اتحاد حداکثری، رمز پیروزی

تیم سپیدرود رشت فردا در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف تیم تراکتورسازی تبریز خواهد رفت.

تمدید قرارداد یک ساله ریبری با بایرن مونیخ

فرانک ریبری، ستاره فرانسوی بایرن، قراردادش را تا ژوئن 2019 تمدید کرده است.

یوونتوسی ها؛ بی جام، اما سرمست

در حاشیه بازی بایرن-سویا ، کسی در ورزشگاه بود که تمام حواسش به بازی همزمان دیگر بود.

زهیوی بازهم به مظاهری گل زد(عکس)

زهیوی بازهم به مظاهری گل زد(عکس)

رحیم زهیوی موفق شد تا در دقیقه ٣١ دروازه رشید مظاهری را باز کند.

پلیس با صرافی های فاقد مجوز برخورد می کند

سخنگوی نیروی انتظامی با تاکید بر برخورد با صرافی های فاقد مجوز گفت: شرط لازم برای فعالیت ارزی صرافی ها اخذ مجوز از بانک مرکزی است.

هواپیمای استقلال به جای کویت، به دمام رفت

هواپیمای حامل بازیکنان استقلال به علت بدى آب و هوا نتوانست در فرودگاه کویت به زمین بنشیند.

مسئله آب به عنوان یک بحران مهم در کشور فراگیر شده است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله آب به عنوان یک بحران مهم در کشور فراگیر شده زیرا نزولات آسمانی کاهش یافته و باید از منابع آب به صورت دقیق استفاده کنیم. ...

قلعه نویی: عدالت فوتبال اجرا نشد

سرمربی تیم فوتبال ذوب اهن معتقد است که امروز تیمش باید برابر فولاد خوزستان به برتری می رسید.

شفر حسینی را نخواست!

سرمربی و کادرپزشکی استقلال اجازه سفر به کویت را به حسینی ندادند.

مقصد بعدی ال نینو کجاست؟

او به عنوان یک پسر به اتلتیکومادرید پیوست اما تاابد، به عنوان پسر هواداران روخی بلانکوس، باقی خواهد ماند.

سهراب و K در صدر ابتدا از فهرست جهانی

سهراب و کیانوش در صدر استارت لیست جهانی

نام اولیه وزنه برداران شرکت کننده در مسابقات قهرمانی جهانی وزنه برداری در ۲۰۱۷ آمریکا منتشر شد. که به شما ارائه می دهد این خبر در حالی که 19 روز به آغاز مسابقات قهرمانی جهانی وزنه برداری در مسابقات قهرمانی anahim آمریکا باقی مانده است. سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری (iwf) ابتدای لیست اولیه شرکت کنندگان در این مسابقات اعلام کرده اند. کارمند لیست افراد اصلی و ذخیره تیم های شرکت کننده در حال ضبط نیز ثبت نهایی و نهایی نیست. پرونده های ورودی 10 کشورمان که اسامی آنها در استارت لیست اولیه مسابقات جهانی قرار دارد، به شرح زیر است: دسته 69 کیلوگرم: "ون" از کره جنوبی با رکورد ورودی 340 کیلوگرم در صدر قرار دارد. مجید عسگری با رکورد ورودی 310 کیلوگرم در جایگاه سیزدهم جای گرفته است.   دسته 85 کیلوگرم: کیانوش رستمی با رکورد ورودی 390 کیلوگرم در صدر قرار دارد. "کیرستوف مسیج"از لهستان، "دونگویو" از کره جنوبی و "تورس مورنو" از کلمبیا هر سه با رکورد ورودی 365 کیلوگرم دوم تا چهارم هستند. علی میری با رکورد ورودی 361 کیلوگرم در جایگاه پنجم است.     دسته 94 کیلوگرم: سهراب مرادی با رکورد ورودی 413 کیلوگرم در صدر قرار دارد. سید ایوب موسوی ،  "ائوریماس دیدزبالیس" از لیتوانی و "عبداله راغب سعد" از مصر با رکورد ورودی 390 کیلوگرم دوم تا چهارم هستند.   دسته 105 کیلوگرم: آرتورس پلسنیکس" از لتونی با رکورد ورودی 405 کیلوگرم در صدر قرار دارد. علیرضا سلیمانی و علی هاشمی هر دو با رکورد ورودی 401 کیلوگرم در رتبه های دوم و سوم هستند. "ایوان افریموف" از ازبکستان با رکورد ورودی 400 کیلوگرم در جایگاه چهارم جای گرفته است.   دسته 105+ کیلوگرم : "لاشا تالاخادزه" گرجستانی با رکورد ورودی 450 کیلوگرم در صدر قرار دارد. "فرناندو" از برزیل با رکورد ورودی 445 کیلوگرم در جایگاه دوم جای گرفته است. سعید علی حسینی و بهداد سلیمی با رکورد ورودی 440 کیلوگرم در رتبه های سوم و چهارم قرار دارند. "مارت سیم از استونی با رکورد ورودی 440 کیلوگرم در رتبه پنجم قرار دارد. همایون تیموری با رکورد ورودی 430 کیلوگرم در جایگاه نهم است.   گفتنی است؛ رقابتهای وزنه برداری قهرمانی 2017 بزرگسالان جهان، 6 تا 14 آذرماه در آناهیم آمریکا برگزار می شود.